Akustilised plaadid fototrükiga

Üks parimaid võimalusi müra vähendamiseks siseruumides ja akustika parandamiseks on kasutada spetsiaalseid akustilisi plaate. Tavaliselt on need plaadid saadaval ühevärvilisena, kuid nüüd on võimalik neile trükkida erinevaid pilte, et need sobiksid paremini ruumi stiili ja interjööriga.

Mis veelgi parem, need akustilised plaadid on loodussõbralikud, kuna need on 80% ulatuses valmistatud turbast. Nii et need on mitte ainult funktsionaalsed, vaid ka keskkonnasõbralikud valikud.

Kõiki minu galeriis olevaid pilte võimalik saada ka akustilistele plaatidele trükituna. Selleks ei pea tegema midagi muud, kui valima välja, millise pildi soovid akustilisele plaadile trükkida ning kirjutama mulle, millises mõõdus paneeli soovid.

Maksimaalne ühe plaadi mõõt on 120 x 240 cm. Standartsed akustilised plaadid on mõõduga 60 x 60 cm ja 60 x 120 cm.

Akustilised plaadid on saadaval paksusega 20mm, 30mm, 40mm või 50mm.

Lähemalt akustiliste paneelide kohta ning kus neid kasutada ja kui effektiivsed nad on, saad lugeda siit: https://akustilisedplaadid.ee

Mõned näidispildid tehtud töödest

Looduslik akustiline seina- ja laeplaat, mis valmistatud 80% ulatuses naturaalsest turbast. Akustikatoodetel on A-klassi heli summutamis võime. Akustiline paneel on looduslik toode, milles kasutatud materjal on hea helineelduvusega. Kuna turvas on happelise pH- tasemega, siis see ei hallita.

Akustilised plaadid on turvalised siseruumide helimaailma pehmendamiseks ja M1/CE klassifitseeritud (ei eralda emissiooni ehk keskkonnale kahjulikke kemikaale, ei lõhna ja on turvalised siseruumidesse).

Akustiliste plaatide edasimüüjaks Eestis on Isku Baltics OÜ