Pildimüük

Olen spetsialiseerunud seinapiltide müügile ning minu galeriist leiad laia valiku loodus- ja maastikufotosid ning samuti muid pilte erinevates formaatides ja suurustes. Kõik fotod on minu galeriist kergesti leitavad tänu otsingule. Lisaks müün ma ka seinapilte erinevates formaatides ja suurustes.

Kui oled leidnud galeriist endale meelepärase pildi, siis on võimalik seda osta lihtsalt ja kiiresti. Iga pildi juures on olemas roheline nupp “Saada päring”, millele klikkides avaneb väike vorm, mida täites ja saatdes saad pildi kohta hinnapakkumise ja soovituse sobiva materjali ja suuruse osas. Seega, kui sul on konkreetne pildisoov, siis ära kõhkle ja saada oma päring!

Pakkun erinevaid trükkimise ja vormistamise võimalusi, et iga klient saaks endale just sobiva ja kvaliteetse lahenduse. Fotopaberile trükitud pilt on klassikaline ja ajatu valik, samas kui lõuendile pingutatud foto annab interjöörile modernse ja kunstilise aktsendi. KAPA-plaadile kleebitud pilt sobib ideaalselt ruumidesse, kus on vaja seinale paigaldatud pilti ja soovitame seda eriti suurte piltide puhul. Raamitud pilt on alati stiilne ja elegantne valik, mis annab ruumile hubasust ning täiendab igasugust sisekujundust.

Lisaks seinapiltidele on võimalik tellida ka suuri lõuendil trükitud mitmeosalisi seinapilte, mis on suurepärane võimalus muuta oma kodu interjööri kaunimaks ning pakkuda igapäevast rõõmu. Kvaliteetne ja ilus foto on oluline osa heast sisekujundusest ning minu galeriist leiate kindlasti just sellised pildid, mis muudavad teie kodu või kontori veelgi kaunimaks ja hubasemaks.

Kui soovid oma ruumi kaunistada stiilse ja kvaliteetse seinapildiga, siis leiad minu galeriist kindlasti midagi sobivat!

Mõned näidised võimalustest

Fotofailide müük

Müün ka fotofaile. Anna teada, kus soovid pilti kasutada ning kas eraisiku või firmana.

Fotofailide autoritasu on 50€ foto.

Saada e-mail: jan@lepakapildid.ee ning lepime kokku. Vajadusel väljastan ka arve.

Kui pildigaleriist sobivat pilti ei leia, siis anna oma soovist ikkagi teada – pildiarhiivis on erinevaid fotosid palju rohkem, kui galeriis näha on.

Seega kui soovid suurt seinapilti, kena fotolõuendit, ainulaadset fototapeeti või kasvõi köögitagaseina pilti – kõik on võimalik!

Viimased postitatud pildid